Артикул: 060301

Монтажно-тяговий механізм (МТМ) ZNL

6105 грн

Грузоподъемность, тн

Оптовая цена
% наценки
Идентификатор
- +
Швидке замовлення

Швидка доставка

  • Нова Пошта
  • САТ

Зручна оплата

  • При отриманні
  • Безготівковий переказ
  • Приват-24

Гарантія

  • до 24 місяців

Опис / Позначення

  Монтажно-тягової механізм - призначення і принцип дії.

Монтажно-тяговий механізм (МТМ) - це професійне монтажне обладнання, що застосовується для горизонтального переміщення вантажу, підіймальних і тягових операцій. Область використання портативного компактного пристрою не обмежена: будівництво та ремонт, монтажні та пусконалагоджувальні роботи промислового обладнання, заміна конвеєрної стрічки на транспортерах, ремонт авто на СТО, висотні роботи та промальпiнiзм, аварійно-рятувальні роботи, позиціонування і кріплення різних конструкцій і т.д.

Принцип дії монтажно-тягового механізму схожий з функціонуванням лебідки, хоча конструктивно це два різних пристрої. МТМ - це та ж лебідка, тільки що працює за принципом важеля, яка за допомогою зворотно-поступальних рухів, затискає і просуває сталевий канат за допомогою 2-х пар затискних губок, які перебувають в корпусі пристрою.

 

Важільна лебідка - основні переваги засоби малої механізації.

Принцип дії і конструктивні особливості монтажно-тягового механізму забезпечують основні переваги підйомно-тягового обладнання:

1. Компактна і відносно легка мобільна конструкція.

2. Не має обмеження довжина сталевого тягового каната.

3. Лебідка ефективна в ситуаціях обмеженого простору.

4. Можливість розширення функцій за рахунок використання г / п блоків.

5. Стійкість монтажно-тягового механізму до великих навантажень.

6. Запобіжний зрізний штифт захистить від перевантаження.


Купити МТМ в Києві і з доставкою по Україні.

Інтернет-магазин «Такелажні Системи» пропонує замовити монтажно-тягової механізм в Києві виробництва Китай, Фінляндія (Haklift) та інших брендів вантажопідйомністю в межах 0,8 - 5,4 тонни. Також до замовлення доступні запасні ремкомплекти для монтажно-тягового механізму за доступною ціною у вигляді відрізка металевого каната довжиною 20 метрів, в петлю якого встановлений вантажопідйомний гак. Це дозволить в разі потреби швидко замінити зношений трос певного діаметру (8,3 - 20 мм в залежності від вантажопідйомності МТМ) і заощадити на покупці нового тягового пристрою. Один кінець каната з ремкомплекта завальцован в заводських умовах, що дозволяє зручно простягнути трос через затискний пристрій.

 

Як оформити заявку на монтажно-тягової механізм?

Вибираючи МТМ, важливо розуміти з якою масою вантажу належить працювати, у відповідність, з чим підібрати пристрій за вантажопідйомністю. Оформити заявку можна через кошик на сайті або зв'язавшись з менеджером по телефону. Можлива оплата товару за готівковим або безготівковим розрахунком. Доставка замовлень здійснюється зручним для вас перевізником в будь-який населений пункт України.